O mně…

Narodila jsem se v dubnu roku 1966 a jsem tedy plnokrevný BERAN. Ve všech ohledech, se vším co k tomu patří…  …jak negativním, tak pozitivním. Někde už, samozřejmě, roky obrousily ostré hrany, ale ty růžky jsou tam stále ještě schované.

Ale už od mala jsem milovala sport!!!

1

Zkoušela jsem všechny možné sporty, které se naskytly. Až jsem jednou, zhruba ve čtvrté třídě, šla navštívit do znojemské Sokolovny sestřenku, která byla na tréninku sportovní gymnastiky. A tak se mi to zalíbilo, že jsem tam pak trénovala pět dní v týdnu celých 8 let. Se super partou holek, pod přísným vedením trenéra Tondy Bezunka.

2

Já jsem ta úplně vlevo. Nikdy jsem nepatřila k nejvyšším, tak jsem se aspoň pořádně vytahovala.

Na gymnáziu šla gymnastika stranou a já jsem začala tancovat. Samozřejmě závodně – aby to stálo za to!!

3

Sice to nejde moc vidět, ale opravdu jsem to já!   🙂

Potom přišla doba, kdy toho sportu moc nebylo. Všechno se točilo kolem rodiny, syna a práce. Ale občas se přece jen nějaká sportovní aktivita našla.

4

Jak syn rostl a času bylo víc, tak jsem se vrátila zpět k mému prvnímu sportovnímu náčiní a nějakou dobu jsem se věnovala cyklistice.

5

A pak najednou bylo pro mé koníčky a záliby víc času. Ze zvědavosti jsem se přihlásila na první ročník extrémního závodu Spartan Race v Monínci a objevila krásu běhu…  …a od té doby běhám. Extrémní závody typu Spartan Race sice už ne, ale klasické rovinové delší tratě – zatím tedy až po půlmaraton, ale maraton je na plánu v květnu 2017. A taky týmové běhy jako je Vltava Run a NoMen Run. Tam si čistím hlavu – a to mě opravdu baví.

7
6
8       9

10        11
12

A protože jsem v začátcích kvůli Spartan Race musela nejen běhat, ale i cvičit, nechala jsem se před několika roky tehdejší trenérkou a kamarádkou Sandrou Novou přesvědčit, abych začala také vést skupinové lekce. A jsem jí za to opravdu moc vděčná! Udělala jsem si kurz instruktora pomalých forem a následně instruktora TRX a začala působit jako instruktorka. Nejdřív jsem vedla hodiny Indoor Walkingu a Jumpingu a poté jsem přešla na TRX. V posledním roce jsem přidala i jógu.
No a teď se snažím všechno pěkně kombinovat a předávat na hodinách mým klientům a motivovat je k tomu, aby je pohyb bavil tak jako mě. A snad se mi to i daří….

Doufám, že budu do tohoto výčtu ještě dál dopisovat – další aktivity nebo sportovní úspěchy!!!!!